Gombfoci Játszd újra az 1986-os VB döntőt!

1,290 Ft / db

A Gombfoci Játszd újra az 1986-os VB döntőt! leírása:

Ez a gombfoci szett visszavisz egy keveset az időben, egészen az 1986-s VB döntőre, ahol Argentína csapata méretkezett meg Németország válogatottjával, a meccse végén pedig a nagy Maradona fel tudta emelni az aranykupát. A játékot 2-4 személy játszhatja és a játék célja, hogy a gombfoci játékosokkal eljátsszátok a világbajnoki mérkőzést. A szettben helyet kapott a két focicsapat legjobb 11 játékosa, ezen kívül még 4 gombfoci labda is található benne, így már csak kapukra lesz szükséged. Visszanézheted az akkori focimeccset és visszajátszhatod a fontos helyzeteket, gólokat vagy lenyomhatsz egy igazi mérkőzést. Mindezen kívül egy ajándéknak is örülhetsz, ugyanis 22 játékos matricát is beletettünk, a Feyenoord Rotterdam és a Glasgow Rangers 2017-es csapatait.